اسامی کاندیدای مجلس دهم کاشمر

اخبار کاشمر
Typography

در نخستین روز ثبت نام رضا جلالی کندری 48 ساله با همراهی برادرش در فرمانداری کاشمر حاضر شد و با تحویل مدارک و تحویل مدارک ثبت نامش را برای حضور در عرصه انتخابات قطعی کرد.

وی فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد است که برای حضور در انتخابات از سمت مدیر کل پارلمانی وزارت امور اقتصاد و دارایی استعفا داد.

در روز دوم ثبت نام اگر چه داوطلبی در فرمانداری کاشمر برای ثبت نام حاضر نشد اما سه داوطلب با حضور در وزارت کشور و ارائه مدارک مربوطه و تکمیل فرم های لازم ثبت نام شان را برای شرکت در انتخابات هفتم اسفند ماه از حوزه انتخابیه کاشمر قطعی کردند. احمد بلوکیان با مدرک تحصیلی لیسانس و سابقه دو دور نمایندگی مجلس شورای اسلامی با 58 سال سن، عباس عباس زاده با مدرک تحصیلی فوق لیسانس حقوق بین الملل و فعال در یک شرکت خصوصی در تهران با 33 سال سن، حسین مالداران فدافن با مدرک تحصیلی فوق لیسانس و کارمند وزارت اقتصاد و دارایی با 42 سال در وزارت کشور ثبت نام کردند.

در سومین روز هم مهدی مهدوی که در مهلت قانونی از سمت معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش کاشمر استعفا داده بود، بدون همراهی در فرمانداری کاشمر حاضر شد و با تحویل مدارک و تکمیل فرم ها ثبت نامش را قطعی کرد. این داوطلب 48 ساله دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات عرب است.

مرکز حوزه انتخابیه کاشمر در چهارمین روز ثبت نام پذیرایی داوطلب نمایندگی مجلس به همراه پدر و تعدادی از همراهانش بود، محمد رضا انبیایی که دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت است و هم اکنون با 33 سال سن مدیر اجرایی کانونی نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی است با ارائه مدارک لازم و تکمیل فرم های مربوطه ثبت نامش را قطعی کرد. در این روز مهدی دولتخواه نیز به عنوان هفتمین داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کاشمر با حضور در فرمانداری کاشمر اعلام حضور کرد. این جوان 34 ساله که دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت رسانه است با تکمیل فرم ها و تحویل مدارک ثبت نامش را قطعی کرد. در این روز همچنین محمد اسماعیل نیا نماینده فعلی مردم کاشمر و دارای مدرک دکتری جنگل داری با 58 سال سن. جواد کوهسرخی استاد و عضو هیات علمی دانشگاه تهران با مدرک تحصیلی دکتری نانو الکترونیک با 36 سن و محمد تقی منجذبی معروف به حلوایی که سابقه چندین دوره حضور در انتخابات را دارد با مدرک فوق لیسانس مهندسی مکانیک و 61 سال سن با حضور در وزارت کشور ثبت نامشان را قطعی کردند.

پنجمین روز ثبت نام در مرکز حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن، ثبت نام 3 داوطلب ثبت شد. ظهر این روز مهرداد مزروعی برادر ریئس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  به همراه تعدادی همراهی با حضور در فرمانداری کاشمر با تحویل مدارک و تکمیل فرم های مربوطه ثبت نامش را قطعی کرد. وی دارای مدرک فوق لیسانس شیمی و دارای 46 سال سن است و هم اکنون مسئول امور تشکل ها در سازمان تعاون روستایی شهرستان طرقبه است. در ساعات پایانی این روز نیز دو داوطلب دیگر در میان همراهی حامیان و طرافداران شان وارد فرمانداری شدند. بهروز بنیادی که علاوه بر حامیانش، همسر و مادرش او را همراهی می کردند با تحویل مدارک و تکمیل فرم ها برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد. وی با 45 سال سن دارای مدرک فوق تخصص اطفال است.  علی محمد خزاعی هم که مدیر بازنشسته آموزش و پرورش و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت است  با تکمیل فرم های مربوطه و ارائه مدارک  ثبت نامش را قطعی کرد . وی با 60 سال سن هم اکنون مدیر داخلی کارخانه کاشی زهره کاشمر است.

در ششمین روز ثبت نام از داوطلبین شرکت در این دوره انتخابات 4 نفر با حضور در فرمانداری کاشمر ثبت نام کردند. بر این اساس در ساعات اولیه امروز یوسف جلال آبادی دارای مدرک دکتری هسته ای، 39 ساله از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد کاشمر و حسین جعفرزاده فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی کارمند و مدرس دانشگاه آزاد کاشمر به طور همزمان با ارائه مدارک و تکمیل فرم ها ثبت نام شان را برای حضور در این حوزه انتخابیه قطعی کردند.

ظهر امروز نیز مجید مهدوی کلاته نو فوق لیسانس مهندسی کشاورزی با 30 سال سن مدیر عامل شرکت های تعاونی تولید بردسکن است با تحویل مدارک و تکمیل فرم ها ثبت نامش را قطعی کرد.
همچنین حمید کشمیری با  مدرک فوق لیسانس مهندسی مواد با حضور در فرمانداری کاشمر برای شرکت در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کاشمر،خلیل آباد و بردسکن ثبت نام کرد. وی با 38 سال مدرس دانشگاه و کارمند فولاد اسفراین است.

در نخستین ساعات هفتمین روز ثبت نام محسن رمضان زاده به همراه تعدادی از حامیانش با حضور در فرمانداری کاشمر برای حضور در انتخابات هفتم اسفند ماه ثبت نام کرد. وی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت آموزشی و فرهنگی بازنشسته است که با 53 سال سن در حال حاضر مدیر عامل مرکز آموزش رفاهی امام علی است. 
محمد علی شبیری فرهنگی بازنشسته و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت آموزشی به همراه برادرش باحضور در فرمانداری کاشمر و ارائه مدارک و تکمیل فرم ها ثبت نامش را قطعی کرد. وی با 54 سال سن هم اکنون معاون کانون فرهنگی آستان قدس است.
علی نیازی نخعی نیز با مدرک فوق لیسانس حقوق حقوقی هم با تعدادی از هوادارانش با حضور در مرکز حوزه انتخابیه ثبت نام کرد. وی با32 سال سن در حال حاضر مدرس دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن است.
محمد رضا ابراهیمی با مدرک دکتری تخصصی روانشناسی که به تنهایی برای ثبت نام به فرمانداری مراجعه کرده بود دارای 48 سال سن و عضو هیات علمی گروه روانشناسی دانشگاه آزاد کاشمر است.

همچنین محمد علی خیری دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندس هواپیما از کارمندان فرودگاه مهرآباد با 48 سال سن و علیرضا شهری دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس علوم سیاسی، کارمند و کارشناس حقوقی دادگستری با 39 سال در آخرین روز ثبت نام با حضور در وزارت کشور ثبت نامشان را قطعی کردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بار گذاری نظرات قدیمی تر
در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید.